ZUŠ Open 30.5.2017

Srdečně zveme všechny žáky, rodiče a příznivce naší školy na vystoupení v rámci ZUŠ Open, které se koná v úterý 30. 5. 2017.

ZUŠ Open je celostátní událost, při které základní umělecké školy ze všech koutů republiky představí svoje aktivity uspořádáním koncertů a výstav na nejrůznějších veřejných prostranstvích. Tato akce se koná letos poprvé a její konání zaštítila mimo jiné pěvkyně Magdalena Kožená.

Litovelské vystoupení v rámci ZUŠ Open se bude konat 30. 5. 2017 od 16 do 19h na pódiu na náměstí Přemysla Otakara. V případě nepříznivého počasí bude vystoupení přesunuto do prostor radnice města Litovel. Výtvarníci budou tvořit a představovat svoje práce v prostorách u rybníka (od ZUŠ směrem ke gymnáziu Jana Opletala). Program bude velmi pestrý, vystoupí žáci a žákyně na nejrůznější nástroje, které se na naší škole vyučují, a to jako sólisté, v komorních ansámblech, a představí se také Miniband a soubor bicích nástrojů. Nenechte si tuto jedinečnou akci ujít!

Více o celostátní akci ZUŠ Open najdete na www.zusopen.cz.

Zobrazeno: 1064